Łóżka młodzieżowe i dziecięce

Łóżka młodzieżowe i dziecięce  Jest 202 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 202 elementów

Łóżka dla młodzieży i dzieci muszą nie tylko być wysoce funkcjonalne, ale też przystępne wyglądem oraz spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa.

Przygotowana przez nas oferta łóżek dla najmłodszych jest szeroka. Dużą popularnością cieszą się łóżka piętrowe, dostępne w wersji dwu lub trzyosobowej, a także klasyczne łóżka dziecięce jednoosobowe. Niezwykle ciekawym zabiegiem zwiększającym funkcjonalność łóżek piętrowych jest zastosowanie wysuwanej szuflady z dodatkowym miejscem do spania, dzięki temu na jednym praktycznym łóżku mogą wyspać się aż trzy pociechy.

Łóżka młodzieżowe i łóżka dziecięce z szufladami to doskonałe rozwiązania pomagające zaoszczędzić cenną przestrzeń -  w pojemnych szufladach można przechowywać pościel lub zabawki. 

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego tak bardzo dbamy o wysoką jakość mebli, które sprzedajemy. W trosce o najmłodszych nasze łóżka piętrowe wyposażone są w solidne barierki oraz uchwyty, tak by jego mali użytkownicy mogli bezpiecznie przespać całą noc. 

Zaokrąglone krawędzie łóżek dziecięcych gwarantują bezpieczeństwo zabaw i aktywności w pokoju dziecięcym. 

W naszej ofercie mamy szeroki wybór rozmiarów, kolorów oraz materiałów z jakich wykonane są łóżka:

Łóżka dziecięce piętrowe dwuosobowe
Łóżka dziecięce pojedyncze
Łóżka wysuwane dwuosobowe
Łóżko piętrowe trzyosobowe

Łóżko dla dziewczynki Księżniczka
Łóżko dla chłopca Auto
Łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU Jakub Idziak z siedzibą w Poznaniu (60-593), przy ul. Radosnej 44.