Łóżka pojedyncze

Łóżka pojedyncze Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 52 elementów

Wygodne i funkcjonalne łóżko to najważniejszy element pokoju dziecięcego. Dobry sen to podstawa regeneracji po aktywnym dniu w szkole lub zabawach na dworze. Dzięki odpowiedniej dawce snu i odpoczynku dzieci następnego dnia pełne są energii oraz chęci do nauki lub zabawy.

Łóżka dziecięce pojedyncze do idealny wybór do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. By zwiększyć funkcjonalność łózek zostały one wyposażone w szuflady na pościel, przez co nie będzie problemu z utrzymaniem porządku.

W swojej ofercie posiadamy także kanapy dziecięce rozkładane, które są wygodnym fotelem za dnia, a w nocy posłużą jako komfortowe miejsce snu. Ciekawa propozycja jest kanapa rozkładana dla dziewczynek w kolorze różowym PRINCESSA.

Design łóżka dziecięcego wcale nie musi być klasyczny! Dla dzieci aspirujących do bycia marynarzami proponujemy łóżko BOAT, dla fanów samochodów i przyszłych rajdowców proponujemy łóżko AUTO, a dla księżniczek łóżko CINDERELLA, które przypomina karocę prowadzoną przez różowego kucyka.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU Jakub Idziak z siedzibą w Poznaniu (60-593), przy ul. Radosnej 44.