Biurka

Biurka Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

To właśnie przy biurku odbywają się wszystkie czynności związane z nauką lub rysowaniem, dlatego tak ważne jest by w każdym pokoju dziecięcym stało biurko.

Warto już od najmłodszych lat uczyć swoją pociechę do nauki oraz wykonywania prac domowej przy biurku. Odpowiednia postawa pozwoli zachować zdrowy kręgosłup i nie wykrzywiać go. Uzupełnieniem biurka będzie fotel obrotowy lub krzesło.

Biurko JULIA to bardzo ergonomiczny i praktyczny mebel, który rośnie wraz z dzieckiem, a  to wszystko za sprawą możliwości regulacji wysokości i nachylenia blatu.

GROSSO to biurko młodzieżowe, które poza klasycznym blatem biurka posiada szuflady, szafki oraz regały, pozwolą one przechowywać przybory, a także utrzymywać porządek dzięki dodatkowej przestrzeni.

Biurko B-26 to designerski mebel, który urozmaici każde wnętrze. Ciekawa, wielobarwna grafika na blacie doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym.

Idealne jako biurko komputerowe sprawdzi biurko PLAZA, posiada ono praktyczną półką na klawiaturę. Do biurka komputerowe warto zakupić fotel obrotowy lub profesjonalny fotel gamingowy, który przeniesie gracza w wirtualny świat w sposób  wygodny i komfortowy. 

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU Jakub Idziak z siedzibą w Poznaniu (60-593), przy ul. Radosnej 44.