Ława Tierra biała lakierowana 120 cm Signal

Signal

699,00 zł brutto
Dostępność
Do obserwowanych

Opis

  • Ława Tierra lakierowana na wysoki połysk w kolorze białym
  • Wykonana z wytrzymałem płyty MDF , wykończona aluminium
  • Mebel do samodzielnego montażu

Ława lakierowana Tierra to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką funkcjonalność mebli w połączeniu ze stylowym i eleganckim wyglądem. Dodaje uroku w mieszkaniach, gdzie panuje zarówno minimalistyczny i nowoczesny styl, jak i w bardziej klasycznych czterech ścianach.

 

Ława została wykonana z wysokiej jakości płyt MDF, których główną właściwością jest bardzo wysoka trwałość, co jest gwarancją spełniania funkcji mebli przez długi czas. Materiał łatwo się czyści, co ułatwia również fakt, że wykazują się dużą odpornością na środki chemiczne. Płyta ma grubość 3.6 mm i jest lakierowana, przez co posiada charakterystyczny połysk, co jest gwarancją wysokiego prestiżu i eleganckiego wyglądu.

 

Lakierowana ława Tierra wykazuje się niezwykłą funkcjonalnością ze względu na praktyczne wymiary, a także zastosowanie dodatkowej półki pod blatem, na której mogą znaleźć swoje miejsce np. gazety lub czasopisma. Łatwa jest bardzo prosta w montażu, a poręczna budowa sprawia, że jej przestawianie nie stanowi najmniejszego problemu.

Specyfikacja

Wysokość całkowita 43 cm
Szerokość 70 cm
Długość 120 cm
Długość blatu 120
Szerokość blatu 70
Wysokość blatu 43

Polecamy

Raty

Sprawdź też inne

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU Jakub Idziak z siedzibą w Poznaniu (60-413), przy ul. Sytkowskiej 43.