Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Fotele rozkładane Jest 20 produktów.

Wybrane

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Fotel rozkładany to niezwykle praktyczny mebel, doskonały jako dodatek do pokoju dziecięcego, do salonu lub pokoju gościnnego. Stanowi bardzo wygodną przestrzeń do wypoczynku. Wśród zróżnicowanej stylistycznie oferty foteli rozkładanych znajdują się modele, wykonane z ekoskóry, a także tapicerowane fotele, posiadające funkcję spania oraz pojemnik na pościel.

Fotele rozkładane znakomite dla gości i na co dzień

Fotele rozkładane z funkcją spania to meble, zapewniające co najmniej 80 cm szerokości powierzchni spania oraz 195 cm długości, potrzebnej do efektywnego wypoczynku. Sprawdzają się doskonale jako dodatkowa przestrzeń noclegowa w pokojach gościnnych, domkach letniskowych oraz w pokojach dziecięcych, w których czasem nocuje rodzic lub u starszych dzieci, kolega/koleżanka. Fotel pojedynczy rozkładany, wykonany z wysokiej jakości tkaniny tapicerskiej, posiadający wygodną, dużą powierzchnię spania oraz dodatkowo, pojemnik na pościel, to nowoczesny, stylowy mebel, prezentujący się dobrze w wielu stylach wnętrzarskich. 

Fotel rozkładany jednoosobowe miejscem codziennego relaksu

Fotele rozkładane doskonale sprawdzają się w domowych gabinetach oraz w miejscach dyżurów zespołów ratowniczych. Fotele, nie zajmujące wiele miejsca można w razie konieczności wykorzystać do krótkiej drzemki lub relaksu. Funkcjonalne, nowoczesne fotele rozkładane sprawdzają się w salonach, gdzie przed telewizorem lubimy oglądać filmy do późna. Stylowe fotele posiadają pokrycie z wysokiej jakości tkaniny, odpornej na działanie promieni słonecznych, a także przetarcie. Ich powierzchnię spania tworzą wygodne części, pianki poliuretanowej, pokryte tkanina tapicerską. 

Fotele rozkładane pojedyncze - oszczędność miejsca

W nowoczesnych apartamentach typu studio lub w niewielkich kawalerkach nie można często wygospodarować przestrzeni, służącej jako pomieszczenie sypialne. W takiej sytuacji rozwiązaniem może okazać się mebel, który w ciągu dnia służy do wypoczynku, nie zajmując zbyt wiele miejsca, a w nocy staje się wygodnym łóżkiem. Fotel jednoosobowy rozkładany jest doskonałym meblem do mieszkania studenckiego lub stancji, zajmowanej przez uczniów.