Kategorie

Łóżka piętrowe 

Jest 70 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 70 elementów

TANIE ŁÓŻKA PIĘTROWE DLA DZIECI

Łóżko piętrowe to marzenie każdego dziecka

Łóżka piętrowe to marzenie niemal każdej pociechy. Poza wygodnym i bezpiecznym miejsce do spania zapewnia także utrzymanie fizycznej sprawności - by się na nie wspiąć trzeba pokonać schody lub drabinkę.

Funkcjonalne łóżka dla dzieci i młodzieży

Łóżka piętrowe dziecięce dwuosobowe często wyposażone są w dodatkową szufladę, dzięki temu pojawia się dodatkowe miejsce do spania. Funkcjonalność łóżek piętrowych jest niezwykle duża, bardzo często wyposażone są w pojemne szuflady na pościel lub półeczki na ulubione drobiazgi.

Konstrukcje łóżek z naszego sklepu internetowego są bardzo stabilne. Drabinka i barierki mogą być zamontowane z prawej lub lewej strony.

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego też wszystkie krawędzie łóżek są zaokrąglone dla bezpiecznego użytkowania. Wszystkie stosowane lakiery oraz farby spełniają ekologiczne normy dla dzieci i nawet po wielu latach użytkowania nie tracą na swoim bezpieczeństwie.

Każde łóżko piętrowe można rozłożyć na pojedyncze łóżka parterowe. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza przy wyprowadzce do większego mieszkania lub domu, gdzie pociechy będą mieszkały w osobnych pokojach.

Łóżka piętrowe ze schodami są dobrym wyborem, który zaoszczędzi przestrzeń. W schodkach zamontowane są pojemne półki. np MAX3


Łóżka piętrowe występują w wielu rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu stanowią doskonałe wyposażenie pokoju dziecięcego, jak i pokoju młodzieżowego.


tanie łóżka piętrowe Poznań  wyposażenie pokoju dziecięcego  łóżko piętrowe dla dzieci do 1000zł