Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Łóżka piętrowe

Jest 85 produktów.

Łóżko piętrowe jest od lat cenionym wyborem w przygotowywaniu dziecięcego pokoju w którym często brakuje miejsca. W ofercie posiadamy zarówno modele piętrowe dla dzieci o mniejszych wymiarach, jak i wersje młodzieżowe z większą powierzchnią spania. Konstrukcje łóżek z naszego sklepu są stabilne i funkcjonalne: w większości egzemplarzy drabinka i barierki mogą być zamontowane z lewej lub prawej strony, a wysuwane szuflady zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania. Dużą popularnością cieszą się łóżka piętrowe drewnianie. Ich zaokrąglone wykończenia gwarantują bezpieczeństwo dziecku w trakcie codziennych zabaw.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 85 elementów

Łóżka piętrowe

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka tego, co najlepsze, chce dostarczyć mu jak najlepsze warunki dla zdrowego i bezpiecznego rozwoju. Dlatego tak ważne jest, aby pokoje dziecięce były dobrze zaaranżowane, a każda pociecha miała wygodne miejsce do spania, nauki i zabawy. Dzięki łóżkom piętrowym dla dzieci, będzie to możliwe, nawet przy bardzo ograniczonej powierzchni. W naszej ofercie posiadamy zarówno takie o mniejszych wymiarach, jak i te o większych, przeznaczonych dla młodzieży. Wiedząc, że nie każdy może pozwolić sobie na osobny pokój dla wszystkich członków rodziny, posiadamy także bardzo wygodne łóżka piętrowe 3 osobowe.

Każdy egzemplarz został wykonany solidnie i z dbałością o szczegóły, dlatego nie musimy się martwić o stabilność czy trwałość mebli. Zadbaliśmy również o maksymalną funkcjonalność: w większości łóżek są drabinki i barierki, które mogą być montowane z lewej lub prawej strony oraz wysuwane szuflady, dzięki którym zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania. Pamiętając o bezpieczeństwie najmłodszych, zadbaliśmy, by krawędzie były odpowiednio zaokrąglone, co zmniejsza ryzyko urazów podczas codziennych czynności.

Łóżko piętrowe to marzenie każdego dziecka

Choć łóżko piętrowe najczęściej wybierane jest ze względów praktycznych, mają również inną funkcję - spełniają marzenia dziecka. Nietypowe rozwiązania pobudzają wyobraźnię i naturalnie ćwiczą fizyczną sprawność dziecka, które musi pokonać drabinki lub schodki. Łóżko może stać się nie tylko miejscem do spania, ale też przeżywania wspaniałych przygód. Dla najmłodszych, którzy marzą o spaniu na piętrze i zorganizowaniu własnej bazy, ale nie mają rodzeństwa, przygotowaliśmy łóżko piętrowe domek, z dodatkową zjeżdżalnią.

Funkcjonalne łóżka dla dzieci i młodzieży

Łóżka piętrowe dziecięce w większości wyposażone są w dodatkową szufladę, dzięki czemu pojawia się kolejne miejsce do spania. Niektóre posiadają również dodatkowe półeczki na drobiazgi lub ubrania. Idąc na przeciw potrzebom dorastających pociech, oferujemy także łóżka piętrowe z biurkiem, dzięki czemu przestrzeń w pokoju będzie jeszcze lepiej wykorzystana.

Łóżko piętrowe rozkładane na dwa

Każde łóżko piętrowe można rozłożyć na pojedyncze łóżka parterowe. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza przy wyprowadzce do większego mieszkania lub domu, gdzie dzieci będą mieszkały w osobnych pokojach.

Rodzaje użytych materiałów

Wiemy, że nasi klienci są zwolennikami różnych stylów, dlatego nie ograniczyliśmy się tylko do jednego materiału, z którego wykonujemy swoje meble. Aby zadowolić i młodszych i starszych oferujemy łóżka piętrowe drewniane oraz metalowe. Znajdziemy łóżko piętrowe białe i pomalowane na inne kolory; dedykowane łóżko piętrowe dla chłopców oraz takie, które spodoba się dziewczynkom. W ofercie mamy także najmniejsze wymiarowo łóżeczko piętrowe z przeznaczeniem dla najmłodszych dzieci i łóżko piętrowe niskie dla takich, które nie lubią się wysoko wspinać.

Czy łóżka piętrowe są bezpieczne?

Na koniec zajmijmy się pytaniem gnębiącym troskliwych rodziców: czy łóżko piętrowe jest całkowicie bezpieczne? Warto w tym miejscu jeszcze raz podkreślić, że krawędzie łóżek są zaokrąglone dla zachowania bezpieczeństwa użytkownika. Ponadto wszystkie stosowane przez nas farby i lakiery spełniają ekologiczne normy dla dzieci i nawet po wielu latach nie tracą swoich właściwości. Mamy więc pewność, że nawet maluchy, które tak lubią gryźć poręcze, nie dostaną zatrucia. Tak, jak wspomnieliśmy powyżej, łóżko piętrowe na antresoli czy te wysuwane zostały stworzone z myślą o dzieciach, ich prawidłowym rozwoju i bezpieczeństwie.