Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Fotele do spania

Jest 6 produktów.

Fotel rozkładany do spania stanowi harmonijne połączenie ponadprzeciętnej wygody i funkcjonalności. Te popularne meble wyglądają jak tradycyjne fotele, lecz po ich rozłożeniu możemy uciąć sobie krótką drzemkę lub na długie godziny udać się w objęcia Morfeusza. Niezależnie od pełnionej funkcji fotele rozkładane do spania gwarantują ponadprzeciętny komfort. Ich atutem jest również bardzo atrakcyjny design. Asortyment modeli jest na tyle bogaty i zróżnicowany, że każdy z klientów może wybrać rozwiązania perfekcyjnie pasujące do charakteru domowej przestrzeni. Ponadto fotele rozkładane z funkcją spania wyróżniają się kapitalną jakością i zostały zaprojektowane przez prawdziwych profesjonalistów, którzy gwarantują wieloletnią trwałość. To doskonała propozycja dla wymagających entuzjastów wypoczynku w przyjemnych warunkach.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W dzisiejszych czasach zarówno mieszkania jak i domy mocno drożeją. To samo tyczy się ich utrzymania. W związku z tym, aby wyrównać koszta, ludzie decydują się na zakup nieruchomości o mniejszym metrażu. Ma to swoje wady jak i zalety. W mniejszych pomieszczeniach łatwiej utrzymać ład i porządek. Ich aranżacja jest dużo przyjemniejsza i mniej skomplikowana niż dużych sypialni i pokojów. Niestety, mają one jedną ogromną wadę, a mianowicie bardzo często nie ma w nich miejsca na dodatkowe łóżka i pokoje dla gości.

Fotel rozkładany z funkcją spania w akcji

Jak poradzić sobie z brakiem miejsca? Na szczęście każdy problem z czasem rodzi rozwiązanie. Projektanci szybko zauważyli trudności związane z brakiem miejsca na duże łóżka sypialniane w mniejszych pomieszczeniach. Zaprojektowali oni mało gabarytowe meble ze sprytnymi systemami szuflad oszczędzającymi miejsce nie zwiększając przy tym wymaganej powierzchni, ciekawe systemy biurkowe pozwalające je dopasować do każdego kształtu ścian i wiele innych ciekawych rozwiązań.

Całą ofertę foteli rozkładanych możesz zobaczyć tutaj.

Czym są fotele rozkładane do spania?

To co  wyróżnia fotel pojedynczy rozkładany to zaprojektowanie z myślą o podwójnej funkcji. Podczas normalnego użytkowania wykorzystuje się je jak każdy inny fotel. Jednak kiedy przychodzi potrzeba można go rozłożyć i w prosty sposób zmienić w dodatkowe miejsce do spania! Wiele modeli posiada także specjalną szufladę na pościel dzięki czemu nie ma potrzeby przechowywania jej w innym miejscu. Pozwala to jeszcze bardziej zaoszczędzić przestrzeń.  Dla osób pragnących większej przestrzeni zarówno do spania jak i przesiadywania polecane są coraz popularniejsze kanapy rozkładane. Aby ułatwić dopasowanie foteli do wnętrza produkowane są one w różnych wariantach kolorystycznych. Jednym z najpopularniejszych kolorów jest stonowany szary, który pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia fotele rozkładane szare.