Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Łóżka dla dzieci

Jest 184 produktów.

Łóżka dla dzieci muszą nie tylko być wysoce funkcjonalne, ale też przystępne wyglądem oraz spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Zaokrąglone krawędzie łóżek dziecięcych gwarantują bezpieczeństwo zabaw i aktywności w pokoju dziecięcym.  Wszystkie farby, którymi lakierowane są łóżka spełniają najwyższe normy, są skonstruowane tak, by nawet pod wpływem czasu lub różnych czynników zewnętrznych nie łuszczyły się lub odpadały. Wbudowane barierki łóżek zapewniają spokojny sen zarówno dzieci jak i rodziców.

Wybrane

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 184 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 184 elementów

Bezpieczne łóżka dziecięce 

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego tak bardzo dbamy o wysoką jakość mebli, które sprzedajemy. W trosce o najmłodszych, nasze łóżka piętrowe wyposażone są w solidne barierki oraz uchwyty, tak by jego mali użytkownicy mogli bezpiecznie przespać całą noc.

Przygotowana przez nas oferta łóżek dla najmłodszych jest szeroka. Dużą popularnością cieszą się łóżka piętrowe 3 osobowe, a także klasyczne łóżka dziecięce jednoosobowe. Niezwykle ciekawym zabiegiem zwiększającym funkcjonalność łóżek piętrowych jest zastosowanie wysuwanej szuflady z dodatkowym miejscem do spania, dzięki temu na jednym praktycznym łóżku mogą wyspać się aż trzy pociechy. Zyskującą popularnością cieszą się również łóżka domek.

Łóżka dziecięce z szufladami to doskonałe rozwiązania pomagające zaoszczędzić cenną przestrzeń -  w pojemnych szufladach można przechowywać pościel lub zabawki. 

Łóżka dla dzieci drewniane

Aranżacja pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie - meble muszą być funkcjonalne, ale także ładne i z interesującym designem. Poza funkcją sypialnianą pokoje dzieci to miejsca do nauki, poznawania świata oraz nieprzerwanej zabawy, dlatego własnie warto wyposażyć je w nowoczesne biurko z krzesłem lub wygodnym fotelem. W utrzymaniu porządku pomogą funkcjonalne regały oraz szafki. Warto również zwrócić uwagę na cały dział łóżek wysuwanych.

Tematyczne łóżka dla najmłodszych

Mali odkrywcy uwielbiają przenosić się do świata bajek i fantazji. W trosce o wygodę i poczucie wyjątkowości najmłodszych stworzyliśmy linię łóżek z tematycznymi motywami pełnymi kolorów, które ożywią każdy pokój dziecięcy. Dla małych księżniczek oraz wielbicielek koloru różowego proponujemy HAPPY FAIRY oraz CINDERELLA z motywem konika ciągnącego karocę. Mali rajdowcy i fani samochodów z całą pewnością zadowoleni będą z łóżek kształtem przypominających samochody np. CARS dostępne w wielu kolorach oraz w policyjnej odsłonie. Dla chłopców aspirujących do zostania strażakami w przyszłości przygotowaliśmy łóżka FIRE TRUCK, przypominające prawdziwe wozy strażackie. Łóżka z motywami dziecięcymi odznaczają się stabilną konstrukcją oraz najwyższym bezpieczeństwem (brzegi łóżek są zaokrąglone, lakiery spełniają ekologiczne normy dla dzieci, bezpieczne farby).