Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Wieszaki

Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

FUNKCJONALNY WIESZAK NA UBRANIA

Wieszaki i stojaki to najprostsze sposoby przechowywania rzeczy, tak by się nie gniotły, a ich poszukiwania nie trwały długo.
Wieszak poza funkcją miejsca składowania kurtek i płaszczy może posłużyć za element dekoracyjny, na który wszyscy goście zwrócą uwagę i pochwalą go.

Jaki wieszak wybrać?

Wieszak, zależnie od designu oraz funkcji nada się do niemal każdego pomieszczenia. W przedpokoju lub korytarzu wieszak sprawdzi się jako miejsce na kurtki oraz inną odzież wierzchnią czy nawet parasole. Wieszak stojący drzewo TREE to stojak który odznacza się niezwykłym kształtem przypominającym gałęzie drzewa, dzięki czemu będzie strzałem w dziesiątkę do każdego nowoczesnego domu lub biura.

Stojaki na ubrania pasują wszędzie, gdzie potrzebne jest dodatkowe miejsce na ubrania. W25 oraz WU18 znajdą swoje zastosowanie w sypialni lub w garderobie. Solidna konstrukcja oraz dodatkowe miejsce na buty lub pranie zapewnią łatwe gospodarowanie przestrzenią oraz utrzymanie porządku.

SUBWAY to wieszak naścienny inspirowany schematem linii metra autorstwa Alana Wiśniewskiego. Wieszak ten posiada aż dziesięć zawieszek o wysokim udźwigu. Ten oryginalny koncept oraz żywe kolory uświetnią każdą aranżację - w biurze, pokoju młodzieżowym, przedpokoju.

wieszak garderobiany wieszak na ubrania czarny wieszak na ubrania biały tani wieszak do 200zł