Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Krzesła i fotele biurowe

Jest 111 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 111 elementów

Jak wybrać fotel obrotowy?

Długie godziny spędzone w biurze w pozycji siedzącej niekiedy mogą przyczyniać się do problemów z kręgosłupem. Na szczęście można im zapobiec wybierając  odpowiednie krzesła oraz fotele obrotowe. Dzięki wyprofilowanym oparciom kręgosłup nie będzie ulegał nienaturalnej pozycji, co pozwoli uchronić go przed wieloma niebezpiecznymi schorzeniami. Zastosowanie stabilnych podłokietników wspomaga łokcie podczas pracy przy komputerze, większość z foteli obrotowych można dowolnie dostosowywać do wysokości, co wpływa znacznie na wygodę użytkowania.

Szeroki wybór foteli biurowych

W ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów, kształtów, a także materiałów. Różnorodny wybór pozwoli z łatwością dobrać krzesło do biura lub pokoju młodzieżowego

Do każdego fotela na kółkach istnieje możliwość dokupienia kółek kauczukowych zapewniających ochronę powierzchni twardych.

Jakie krzesła obrotowe do biura?

Krzesła obrotowe wraz z biurkiem to podstawowe wyposażenie każdego biura. Klasyką przestrzeni biurowych są czarne fotele z eko-skóry (PREMIERCOSTA) lub tkaniny (SONATAAMBASADOR). Fotelel obrotowe ergonomiczne pozwalają na wygodne ułożenie się w dokładnie takiej pozycji jaką sobie założymy. Szereg udogodnień jakimi zostały uświetnione siedziska PRESIDENT oraz VICTOR sprawia, że są one idealnym wyborem dla osób poszukujących komfortowego fotela, na którym nawet wielogodzinne siedzenie nie wpłynie źle na prawidłową postawę kręgosłupa lub zmęczenie. 

Jak wybrać krzesło do nauki?

Każdy rodzic wie, jak ważna jest nauka prawidłowej postawy dziecka już od najmłodszych lat. W opiece nad zdrowiem kręgosłupa pociech pomagają wygodne i dobrze wyprofilowane fotele obrotowe oraz krzesła dziecięce i młodzieżowe. Podczas wielu etapów kształcenia w szkole dzieci muszą realizować samodzielnie zadania domowe w zaciszu swojego pokoju. Warto, by uczyły się, odrabiały lekcje lub rysowały siedząc na fotelu, które nie będzie miało złego wpływu na ich kręgosłup.