Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Biurka młodzieżowe Jest 23 produktów.

Wybrane

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Wybieramy biurko dla nastolatka

To właśnie przy biurku odbywają się wszystkie czynności związane z nauką lub rysowaniem, dlatego tak ważne jest by w każdym pokoju młodzieżowym stało biurko.

Odpowiednia postawa pozwoli zachować zdrowy kręgosłup i nie wykrzywiać go. Uzupełnieniem biurka będzie fotel obrotowy lub krzesło.

Jak wybrać biurko młodzieżowe?

Biurko JULIA to bardzo ergonomiczny i praktyczny mebel, który rośnie wraz z dzieckiem, a  to wszystko za sprawą możliwości regulacji wysokości i nachylenia blatu.

GROSSO to biurko młodzieżowe, które poza klasycznym blatem biurka posiada szuflady, szafki oraz regały, pozwolą one przechowywać przybory, a także utrzymywać porządek dzięki dodatkowej przestrzeni.

Biurko B-26 to designerski mebel, który urozmaici każde wnętrze. Ciekawa, wielobarwna grafika na blacie doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym.

Idealne jako biurko komputerowe sprawdzi biurko PLAZA, posiada ono praktyczną półką na klawiaturę. Do biurka komputerowe warto zakupić fotel obrotowy lub profesjonalny fotel gamingowy, który przeniesie gracza w wirtualny świat w sposób  wygodny i komfortowy.