Fotel Nordic 1 Cablo Signal

Signal

869,00 zł brutto
Dostępność
Do obserwowanych

Opis

  • Fotel Nordic 1 tapicerowany materiałem,
  • Nogi drewno bukowe
  • Tapicerka tkanina Cablo
  • Charakterystyka materiału Cablo: -gramatura 265 g/m2  - skład 100% PES  - Test Martindala powyżej 60 000 cykli  - skłonność do mechacenia i pillingu 4-5

Fotel Nordic został zaprojektowany w duchu skandynawskiego stylu, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Cechuje go gustowny minimalizm przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności. Fotel idealnie pasuje zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych salonów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie w wykorzystywaniu go w biurze, czy gabinecie.

 

Stabilna konstrukcja oraz dobrze wyprofilowane siedzisko zapewniają wysoki komfort użytkowania. Nogi zostały wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne drewna bukowego, natomiast tapicerka z tkaniny Cablo, która cechuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie i długą żywotnością.

 

Fotel Nordic posiadający wysokie walory estetycznych prezentuje się niepowtarzalnie w każdym miejscu. Jakość wykończeń zapewnia o spełnianiu przez producenta najwyższych standardów. Fotel dostępny jest w aż pięciu wariantach kolorystycznych, co znacząco ułatwia dopasowanie do wnętrz urządzonych w różnym stylu.

 

Przy zakupie otrzymają Państwo aż dwuletnią gwarancję!

Specyfikacja

Wysokość całkowita 90 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość siedziska 42 cm
Głębokość całkowita 55 cm
Materiał Tkanina
Rodzina Fotele i sofy
Gwarancja 24 miesiące
Zwrot do 14 dni

Polecamy

Raty

Sprawdź też inne

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU Jakub Idziak z siedzibą w Poznaniu (60-413), przy ul. Sytkowskiej 43.