Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Łóżka piętrowe dwuosobowe

Jest 51 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 51 elementów

Piętrowe łóżka to marzenie wielu dzieci i nastolatków. Jaki fenomen kryje się w piętrowym ulokowaniu do snu, że dzieci uwielbiają je zarówno we własnym pokoju, jak i na wyjazdach? Piętrowe łóżka są meblami o dużej funkcjonalności, zapewniającymi oszczędność miejsca w pokojach rodzeństwa. Dwuosobowe łóżka, zajmujące na podłodze powierzchnię pojedynczego znacznie wpływają na możliwości aranżacyjne pokoju. Stylowe, nowoczesne, bezpieczne i komfortowe - łóżka piętrowe dla dwójki dzieci sprawdzają się w każdym mieszkaniu.

Łóżka piętrowe dwuosobowe w nowoczesnej odsłonie

Łóżka piętrowe mogą być dostosowane do aranżacji nowoczesnego pokoju dziecięcego. Jeżeli pokój nie posiada znacznej przestrzeni, znakomitym rozwiązaniem będzie wybór łóżka piętrowego z biurkiem i szafą. Taki multifunkcjonalny mebel pozwala maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń, a dodatkowo zachwyca układem i nowoczesnością. Łóżka piętrowe młodzieżowe wykonane są z trwałego, ponadczasowego materiału, jakim jest drewno. Posiadają nowoczesną stylistykę oraz atrakcyjną kolorystykę, tworzoną przy użyciu farb wodnych, bezpiecznych dla dzieci i młodzieży. Wyposażone są w komfortowe materace piankowe, pokryte zdejmowanym pokrowcem, zapinanym na suwak, co umożliwia utrzymanie materaca w idealnej czystości.

Łóżka piętrowe do zadań specjalnych 

Dla poszukujących niestandardowych rozwiązań powstały łóżka piętrowe ze schodami, funkcjonalne i zachwycające stylistyką. Nowoczesne, unikalne łóżka piętrowe dwuosobowe mogą być stosowane jako dwa, osobne łóżka pojedyncze. Jeżeli zatem dzieciom lub nastolatkom znudzi się łóżko piętrowe, można zdemontować konstrukcję Łóżko piętrowe białe sprawdzi się w pokoju, w którym dominuje pastelowa kolorystyka oraz białą stolarka okienna i drzwiowa. Jeżeli niewielki pokój młodzieżowy lub dziecięcy musi pomieścić trójkę rodzeństwa lub w dziecięcym pokoju często nocuje kuzynostwo, warto wybrać łóżka piętrowe trzyosobowe, w których trzecie posłanie wysuwane jest jak szuflada. Funkcjonalność przede wszystkim nawet, jeżeli z pozoru wydaje się, że w danym pokoju nie uda się zmieścić wygodnych łóżek dla dzieci.