Fotele Gamingowe

Fotele Gamingowe Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Każdy pasjonat wirtualnej rozrywki potrzebuje wygodnego oraz dobrze wyposażonego stanowiska do gry. Kolekcja foteli z oferty naszego sklepu internetowego dla graczy doskonale wpisuje się w nowe trendy oraz dostarcza najlepsze rozwiązania techniczne niezbędne podczas codziennych rozgrywek. Profesjonalne fotele gamingowe zapewniają komfortową oraz bezpieczną pozycję podczas korzystania z komputera lub konsoli.

Fotele gamingowe posiadają wygodne zagłówki, stylowe podłokietniki. Większość z nich wyposażona jest w innowacyjny mechanizm multiblock, który pozwala zablokować oparcie w pozycji pionowej oraz pozycjach odchylonych np. MUSTANG lub DOMEN.

Cieszącym się popularnością udogodnieniem jest mechanizm TILT, który blokuje fotel w pozycji pionowej, co pozwala na bezpiecznie bujanie się w fotelu bez możliwość przewrócenia się. np. DELUXE, STRIKE, LOTUS.

Dzięki wyposażeniu foteli w kółka powlekane kauczukiem mamy pewność, że twarde powierzchnie podłóg nie zostaną w żaden sposób zarysowane.

Dodatkowym atutem naszych foteli gamingowych są dodatkowe poduszki na regulowanych paskach, które odciążają odcinek lędźwiowy kręgosłupa, dbając tym samym o zdrowie użytkownika. DEFENDER, VIPERZANDA

W sklepie Dostawcamebli.pl posiadamy szeroki wybór kolorów foteli, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie odpowiedni design oraz kolor;

Fotel gamingowy czarny np. DELUXE

Fotel gamingowy różowy np. LOTUS

Fotel komputerowy moro np. STRIKE

Fotel obrotowy czerwony np. COBRA II

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU Jakub Idziak z siedzibą w Poznaniu (60-593), przy ul. Radosnej 44.