Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Ile kosztuje drewniany parapet na zamówienie?

Ile kosztuje drewniany parapet na zamówienie?

Drewno jest popularnym materiałem znajdującym zastosowanie w wykończeniu wnętrz – zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Wszystko dzięki temu, że to surowiec łączący w sobie wysoką trwałość i wyjątkowe walory estetyczne. Właściciele domów i mieszkań często decydują się na zakup drewnianych parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, które doskonale pasują do kolorów ścian, okien, podłóg i elewacji. Zastanawiasz się, czy parapet na wymiar jest drogi? Ile kosztują parapety drewniane i czy warto zdecydować się na ich zakup?

Parapet drewniany na wymiar – ile kosztuje?

Wiele osób decyduje się na zakup gotowych parapetów drewnianych, jeżeli są dopasowane pod względem wymiarów i designu do ich oczekiwań. Wówczas cena jest oczywista i podana obok konkretnego produktu. Jednak producenci, chcąc zaprezentować swoim klientom atrakcyjną ofertę, umożliwiają wybór dowolnej długości, szerokości i grubości parapetu. Wówczas każdy z tych parametrów będzie wpływał na wysokość kosztów. Cena uzależniona będzie w dużej mierze od rodzaju drewna. Stolarze najczęściej wykorzystują drewno sosnowe, dębowe i jesionowe, a na życzenie klienta mogą wykonać także eleganckie parapety drewniane z olchy, jaworu lub drzew egzotycznych. Warto zwrócić uwagę na tych producentów, którzy poza estetycznym wykonaniem produktu, gwarantują także pokrycie go powłoką zabezpieczającą, dzięki której zachowują one swoją żywotność i piękny wygląd na dłużej. Podejmij współpracę z takim partnerem, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i dopasuje produkt do potrzeb wnętrza.

Parapet drewniany – czy warto go kupić?

Wśród najważniejszych zalet drewnianych elementów wykończenia wymienia się ich wyjątkową trwałość i niepowtarzalny design. Ponadto każdy parapet na wymiar jest produktem jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym. Takie produkty może przygotować dla Ciebie stolarz w Warszawie Bratex, który od lat zajmuje się produkcją wyrobów z drewna litego. Z powodzeniem realizuje zamówienia klientów według ich indywidualnych projektów i dopracowuje wszystkie szczegóły.

 

Parapety drewniane pasują do eleganckich wnętrz, ponieważ podkreślają ich luksusowy charakter, a w rustykalnych są cenione za swoją naturalność. Doskonale prezentują się w nowoczesnych aranżacjach i dobrze wyglądają w klasycznych, ze względu na swoją ponadczasową formę. Jeżeli chcesz zyskać eleganckie wnętrze, wyposażone w dodatki o odpowiedniej jakości i trwałości – wybierz parapety drewniane od najlepszych producentów, którzy zagwarantują Ci wytrzymałe rozwiązanie na lata.