Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.
Kategorie

Łóżka piętrowe ze schodami

Jest 3 produktów.

Wybrane

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zdecydowanie się na łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym jest rewelacyjnym rozwiązaniem pod względem przestrzennym i wizualnym. Warto zastanowić się nad takim meblem, szczególnie jeśli tej przestrzeni jest mniej. Dla zwiększenia estetyki warto jednak zamienić tradycyjną drabinę na innowacyjne, bardzo wygodne schodki.

Dlaczego łóżko piętrowe drewniane będzie lepsze w wersji ze schodami?

Tradycyjna drabina prowadząca na górne łóżko może być dla dzieci prawdziwym wyzwaniem. Od najmłodszych lat nasze pociechy nie boją się tego rodzaju wyzwań, jednakże rodzice zwykle nie podzielają ich entuzjazmu w tej kwestii. Zmiana tradycyjnej drabiny na wygodne schody będzie więc strzałem w dziesiątkę. Kiedy dziecko zacznie wspinać się wieczorem w stronę miękkiego materaca, rodzic odetchnie z ulgą. Oferowane przez nas łóżka piętrowe posiadają odpowiednio szerokie, wygodne schody idealnie dopasowane do modelu wybranego łóżka.

Co powinno zawierać młodzieżowe łóżko?

Pierwsze, co przychodzi na myśl to oczywiście materac i interesujący design - i to oczywiście znajduje się w naszej ofercie. Warto jednak pomyśleć o miejscu do przechowywania rzeczy. Jeśli zdecydują się Państwo na łóżko piętrowe ze schodami, zyskają Państwo dodatkową przestrzeń do przechowywania pod każdym stopniem, który zmieni się w pojemną, wygodną szufladę dostępną pod każdym stopniem!