Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.  Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystanie.
Kategorie

Łóżka piętrowe 80x200

Jest 2 produktów.

Wybrane

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Odpoczynek to jeden z głównych elementów ludzkiego życia. Odpowiednio wyspani możemy znacznie więcej. Statystycznie w łóżku spędzamy nawet 1/3 naszego życia. To dość sporo, dlatego warto zadbać o odpowiednią wygodę podczas tego czasu. Większe rodziny aby zaoszczędzić nieco miejsca w domowej przestrzeni mogą zdecydować się na zakup łóżek piętrowych. Czym dokładnie są meble tego typu?

Łóżka piętrowe 80x200

Otóż łóżka piętrowe są typem mebla służącego do odpoczynku. Składają się one z minimum dwóch łóżek umieszczonych nad sobą. Łóżko położone na piętrze posiada drabinkę ułatwiają dostęp do niego. Ze względów na bezpieczeństwo użytkowników, wyższe łóżko zawiera zapobiegającą upadkowi małą drabinkę. Pod niższym łóżkiem najczęściej znajduje się miejsce do przechowywania pościeli. Dużym atutem piętrowych łóżek jest miejsce jakie zajmują. Sprawdzą się idealnie w mniejszych mieszkaniach bądź małych pokojach. Ich atrakcyjna cena sprawia, że coraz więcej rodzin decyduje się właśnie na rozwiązanie tego typu.

Łóżka piętrowe dla chłopców - jakie wybrać?

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla chłopców mogą być łóżka piętrowe 80x200. Mebel tego typu idealnie wpasuje się do chłopięcego pokoju gdzie będzie mógł długo służyć. Jego zaokrąglone kształty i stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo podczas wypoczynku. Sama powierzchnia każdego z łóżek przeznaczona do snu wynosi 200x80 cm. Łóżka wykonane są z płyty MDF a użycie bezpiecznej farby sprawia, że mebel jest w pełni bezpieczny nawet dla dzieci.